Неділя, 2023-12-03, 6:14 AM
Шандрівський ліцей
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна ЗНО Реєстрація Вхід
Меню сайту

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НМТ - 2024

ЗНО - 2023

Складники НМТ

НМТ міститиме два блоки: основний і додатковий. До основного блоку увійшли лише обов’язкові навчальні предмети – українська мова та математика. Додатковий блок міститиме завдання з навчального предмета, який вступник вибере під час реєстрації для участі в тестуванні. Серед запропонованих на вибір будуть історія України, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька, французька), біологія, фізика й хімія.

Інформація щодо тестів

Усі завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів.

Зміст завдань з історії України охоплюватиме події другої половини XVI – початку ХХІ ст.

У тестуванні з іноземних мов не буде завдань з аудіювання.

Як і минулого року, під час роботи з тестами з математики вступники зможуть користуватися довідковими матеріалами.

Тести з української мови, історії України, біології та хімії міститимуть по 30 завдань, з математики й фізики – 22 і 20 відповідно, а з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької або французької) – 32 завдання.

У жодному блоці НМТ не буде завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) не пізніше травня 2023 року підготує демонстраційні варіанти всіх блоків НМТ, тож учасники зможуть ознайомитися зі структурою тестів й орієнтовною складністю завдань та попрактикуватися у їх виконанні.

Реєстрація

Реєстрація для участі в НМТ проходитиме у квітні. УЦОЯО забезпечить безпаперову реєстрацію.

Майбутнім учасникам НМТ (за допомогою спеціального сервісу) буде потрібно:

  • створити персональний кабінет на вебсайті УЦОЯО;

  • унести в персональному кабінеті особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;

  • завантажити в персональному кабінеті в електронній формі (сканкопії та/або фотокопії) реєстраційних документів;

  • сформувати Сертифікат національного мультипредметного тесту 2023 року.

Усі етапи реєстрації згодом будуть докладно описані.

Складання НМТ

НМТ проходитиме в один день. Тестування триватиме 180 хвилин, отже, на кожний блок відведено по 60 хвилин. Учасники зможуть самостійно розподіляти свій час, тож ті з них, хто швидше виконає завдання з української мови або математики, зможе довше попрацювати над блоком з предмета на вибір.

Результати НМТ

Після завершення виконання всіх завдань НМТ кожен учасник отримає інформацію про кількість тестових балів за кожний блок.

Для конкурсного відбору будуть використовувати результати виконання кожного блоку, переведені в шкалу 100–200 балів. Таблиці переведення Міністерство освіти і науки затвердить завчасно. Отже, одразу після тестування учасник знатиме не тільки кількість набраних ним тестових балів, а й зорієнтується в тому, якими є його результати для вступу. Для всіх спеціальностей буде встановлено коефіцієнти до результатів кожного блоку НМТ. Інформація про значення цих коефіцієнтів міститиметься в Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році. Цей документ буде затверджено невдовзі.

Для отримання результату за шкалою 100-200 балів з кожного блоку НМТ потрібно набрати не менше 10% від загальної кількості тестових балів.

Вступна кампанія та НМТ

Учасники зможуть самостійно вибирати третій предмет НМТ. Він буде універсальним, тобто абітурієнт зможе вступити на будь-яку спеціальність із тим предметом, який він вибрав. Утім для вступу на різні спеціальності до результатів НМТ буде застосовано різні коефіцієнті. Якщо абітурієнт вступатиме на правничий напрям підготовки – більшу вагу матиме результат з історії України, аніж з біології, а на медичний – навпаки.

Замість результатів НМТ 2023 року можна буде скористатися результатами НМТ 2022 року або результатами ЗНО 2021 чи 2020 року.

               

 

 

 

 

 

 

 

Вхід

Календар
«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Останні новини
Сегодня материалов нет.Copyright MyCorp © 2023 Створити безкоштовний сайт на uCoz