Назва Конкурса |
ПІБ учня |
Результат |
ПІБ вчителя |
Назва ресурсу (при наявності) |
Інтелектуальний конкурс Мудра сова - 2023" |
Половинко С,Бардакова А. |
очікується |
Володько Ю.М. |
|
Всеукраїнський інтернет-конкурс «Шістдесятники: літературний спротив» |
Нещедим Юлія |
Диплом ІІІ ступеня |
Володько Ю.М. |
ТОВ "Освітній проект "На Урок" |
ІІ етап олімпіади з української мови та літератури |
Вовк Інна |
І місце |
Дорошенко Н.В. |
|
ІІ етап олімпіади з української мови та літератури |
Половинко С. |
ІІ місце |
Дорошенко Н.В. |
|
ІІ етап мовно-літературного к-су ім. Т.Г. Шевченка |
Вовк Інна |
ІІ місце |
Дорошенко Н.В. |
|
ІІ етап к-су з укр. мови ім. Петра Яцика |
Вовк Інна |
ІІ місце |
Дорошенко Н.В. |
|
ІІ етап к-су з укр. мови ім. Петра Яцика |
Половинко С. |
ІІ місце |
Дорошенко Н.В. |
|
IV щорічний Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс "Я - козацького роду" |
Шикута М. 2 кл. |
ІІ місце |
Коба Т.А. |
|
IV щорічний Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс "Я - козацького роду" |
Бардаков С. 2 кл. |
ІІ місце |
Коба Т.А. |
|
Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» |
2 кл. - Бердник О., Бондар М., Чорна А.,4 кл. - Коваленко С., Литвишко В., 6 кл. - Кирнос Е., Москалець Д., Урванцева В.,7 кл. - Вовк І., Володько А., Петрів Л., Шевчук Т., 9 кл. - Матвіюк Е. |
Відмінний |
Коба Т.А. |
|
Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» |
3 кл. - Коваленко Л., Поліщук М., 5 кл. - Тимофійчук І., 6 кл. Бердник Т., 8 кл. Джабарова А., Джабарова Ю., Рябов Є., 9 кл. - Урванцев Ю., 10 кл. - Савчук Д., Сарібекян Д., 11 кл. - Половинко С., Бардакова А. |
Добрий |
Коба Т.А. |
|
VI щорічний Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс |
Литвишко В. |
II місце, сертифікат |
Литвишко Ю.А. |
|
Участь у створені каталогу географічних топонімів "Вдячні нащадки" з нагоди відзначення |
Литвишко В. |
Диплом |
Литвишко Ю.А. |
|
300-річчя від дня народження Г.Сковороди |
|
|
|
|
Пісенний фестиваль-конкурс "Дзвінкоголосе Приорілля" |
Литвишко В. |
Диплом лауреата III ступення |
Литвишко Ю.А. |
|
Участь у уроці доброти |
|
Сертифікат |
Литвишко Ю.А. |
|
Територіальний патріотичний конкурс- виставка колективної художньої діяльності "Барви миру" |
|
Грамота |
|
|
ІІ етап к-су з укр. мови ім. Петра Яцика |
Литвишко В. |
1 місце |
Гранатир І.М. |
|
ІІ етап конкурсу з укр. мови ім.Петра Яцика |
Поліщук Мар'яна |
ІІІ місце |
Поліщук Т.М. |
|
Всеукр. конкурс "Світ мандрів Г. Сковороди" |
Поліщук Мар'яна |
Диплом І ступеня |
Поліщук Т.М. |
ТОВ "Осв. пр. "На урок" |
Щор.Всеукр. нац.-патр.конк."Я- козацького роду" |
Поліщук Мар'яна |
І місце |
Поліщук М.С. |
|
Всеукр. нац.-патр. конкурс "Я-козацького роду" |
Вовк Інна |
ІІ місце |
Дорошенко Н.В. |
|
Всеукр. нац.-патр. конкурс "Я-козацького роду" |
Федоровський Сергій |
ІІ місце |
Дорошенко Н.В. |
|
Фоточелендж "Небо очима дітей" |
Попік Іван |
Диплом |
Володько Ю.М. |
КЗПО Центр позашкільної освіти Дніпропетровської обласної ради |
Фоточелендж "Небо очима дітей" |
Бардакова Анастасія |
Диплом |
Володько Ю.М. |
КЗПО Центр позашкільної освіти Дніпропетровської обласної ради |
Фоточелендж "Небо очима дітей" |
Половинко Софія |
Диплом |
Володько Ю.М. |
КЗПО Центр позашкільної освіти Дніпропетровської обласної ради |
Фоточелендж ,"Небо очима дітей" |
Поліщук Мар'яна |
Диплом |
Поліщук М.С. |
КЗПО Центр позашкільної освіти Дніпропетровської обласної ради |
Квітковий Флешмоб на підтримку ЗС "Букет для воїна"
|
Поліщук Мар'яна
|
Диплом
|
Поліщук М.С.
|
|
Квітковий Флешмоб на підтримку ЗС "Букет для воїна"
|
Урванцева Валерія
|
Диплом
|
Поліщук М.С.
|
|
Всеукр. фестиваль мистецтв "Військові обереги від Св.Миколая"
|
Поліщук Мар'яна
|
|
Поліщук М.С
|
|
Всеукраїнський фестиваль мистецтв "Військові обереги від Св.Миколая"
|
Литвишко В.
|
ДИПЛОМ
|
Литвишко Ю.А.
|
|
Всеукр.нац.-патр.конкурс "Я - козацького роду" |
Кирнос Едуард |
ІІ місце |
Кирнос І.М. |
|
Фоточеленж "Небо очима дітей" |
Литвишко Вікторія |
Диплом |
Литвишко Ю.А. |
КЗПО Центр позашкільної освіти Дніпропетровської області |