Неділя, 2024-02-25, 5:41 AM
Шандрівський ліцей
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Жукова Ірина Борисівна Реєстрація Вхід
Меню сайту

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Характеристика

вчителя математики, фізики  

КЗ Шандрівського НВК  

Жукової Ірини Борисівни

1961 року народження, освіта вища

 

         Жукова Ірина Борисівна  працює на посаді вчителя математики та фізики у Шандрівському НВК з 1983 року.

         В міжатестаційний період  зарекомендувала себе як досвідчений педагог. Виявила високий рівень професіоналізму, ініціативи.

За час роботи зарекомендувала себе, як творчий, вдумливий, ініціативний педагог. Жукова І.Б. на високому рівні володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює в освітньому середовищі. Володіє широким спектром стратегій навчання; уміє продумувати оригінальні інноваційні ідеї. Уроки проводить цікаво, з використанням нестандартних форм (урок-казка, урок-подорож, урок-ділова гра). Активно впроваджує різні форми та методи для покращення організації навчально-виховного процесу на уроках математики, фізики.

         Досконало володіє методикою викладання математики та фізики. Ефективно використовує сучасні інформаційні технології, можливості Інтернету, створює презентації до уроків. Велику увагу приділяє формуванню в учнів загально-навчальних умінь, культури мовлення, чіткості і точності думки, критичності мислення, алгоритмічній  культурі, як здатності діяти за заданим зразком. Великого значення  вчитель надає текстовим задачам, сприяє  розвитку логічного мислення учнів та наочно ілюструє практичне застосування математичних знань з використанням інформаційних технологій. Вдало поєднує індивідуальні та групові форми роботи. Велику увагу приділяє створенню найсприятливіших умов для навчання, виховання і розвитку учнів, обов’язково враховуючи індивідуальні особливості, нахили, їх інтереси. Розробляє різнорівневі завдання, відповідно до вимог навчальної програми та критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів. Допомагає учням знаходити раціональні способи розв’язання задач, складання алгоритмів, обґрунтування. У плануванні домашньої роботи  учнів забезпечує органічний зв’язок теоретичного матеріалу, задач та практичних вправ.

Жукова І.Б. забезпечує високу результативність, якість своєї праці. Формує в учнів  уміння порівнювати, аналізувати, узагальнювати та робити висновки. Її учні приймають участь у конкурсах, олімпіадах з математики та фізики. Її вихованці активні учасники інтерактивних конкурсів: «Кенгуру», «Левеня».

         Як класний керівник 5 класу багато уваги приділяє формуванню в учнів культури спілкування. Знайомить дітей з народними звичаями, традиціями, виховує любов до рідного краю, повагу до старших, свідоме ставлення до праці.

         Активний учасник шкільного та районного  методичного об’єднання вчителів фізики та математики. Передає свій досвід роботи колегам, шляхом проведення  відкритих уроків, заходів, майстер- класів.

Користується авторитетом серед колег по роботі, батьків та учнів.

Система уроків_завантажити

Гра "Експрес - фізика"_завантажити   

Корені квадратного рівняння_урок з алгебри  

Вирази_Формули_презентація_математика _5клас

Вхід

Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Останні новини
Сегодня материалов нет.Copyright MyCorp © 2024 Створити безкоштовний сайт на uCoz