Середа, 2020-09-23, 8:50 PM
Шандрівський НВК
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Діти пільгових категорій Реєстрація Вхід
Меню сайту

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Інформація 

Шандрівський НВК (шкільне відділення) 

про  дітей-напівсиріт станом на 02.01.2020 р. 

№ з/п 

П.І.Б.дитини 

(повністю) 

Дата 

 народ 

ження 

(чч.мм.рр.) 

Клас/група 

Домашня адреса, 

 

П.І.Б.  батьків 

(повністю) 

Павлік Даніл Вікторович 

23.07.2007 

с.Шандрівка, 

в.Шевченка,48 

Павлік Віктор Альбінович 

Джабаров Ян Олегович 

18.09.2003 

10 

с.Шандрівка, 

в.Озерна, 8 

Джабарова Тетяна Василівна 

 

Діти із малозабезпечених сімей

№ 

з/п 

ПІП 

дитини 

Повна дата 

 народження  

Підстава 

 

Клас  

Місце проживання  

ПІП батьків 

1. 

Джабарова Ю.Д. 

18.10.2008 

Довідка УСЗН 02.01.2020р.№5 

с.Шандрівка, 

вул. Озерна, 14/3 

Бондар Наталія Олегівна 

 

2. 

Джабарова А.О. 

18.10.2008 

7. 

Буднік Р. 

23.05.2009 

Довідка УСЗН від02.01.2020р.№12 

с.Шандрівка, 

вул. Новоселівка,29 

Сіра Інна Олексіївна 

8. 

Буднік А. 

14.12.2006 

 

 Інформація 

Шандрівський НВК (шкільне відділення) 

про  дітей – інвалідів станом на 02.01.2020р. 

№ з/п 

П.І.Б.дитини 

(повністю) 

Дата 

 народ 

ження 

(чч.мм.рр.) 

Клас/група 

Діагноз, 

№ посвідчення або довідки, дійсна до 

Домашня адреса 

П.І.Б.  батьків 

(повністю) 

Форма навчання 

Мілюков Микола Юрійович 

15.10.2008 

копія довідки ЛКК№3 від 12.02.2009р. 

 

с.Шандрівка, в.Озерна, 4 

Мілюков Юрій Володимирович 

Мілюкова Олена Володимирівна 

Індивідуальна  

2. 

Джабарова Юлія Данилівна 

18.10.2008 

Копія довідки 

КМПЮУПТСД №М34.0. від 31.10.2018 

с.Шандрівка, в.Озерна, 14/3 

 

Бондар Наталя Олегівна 

 

 

Інформація 

Шандрівський НВК (шкільне відділення) 

про  дітей з багатодітних сімей станом на 02.01.2020р. 

№ з/п 

П.І.Б.дитини 

(повністю) 

Дата 

 народ 

ження 

(чч.мм.рр.) 

Клас/група 

Домашня адреса 

 

П.І.Б.  батьків 

(повністю) 

Документ що підтверджує статус  

Наявність іншої категорії 

1. 

Чорна Іван Володимирович 

21.06.2008 

с.Шандрівка, 

в. Першотравнева,44 

Чорна Тетяна Анатоліївна 

Чорний Володимир Володимирович 

Посвідчення 

АЄ 008984 

 

2. 

Ємельяненко Станіслав Юрійович 

05.10.2012 

с.Шандрівка, 

в. Шевченка,16 

Ємельяненко  Наталя Анатоліївна 

Посвідчення 

№ 00141 

БС 013766 

 

3. 

Ємельяненко Карина Юр’ївна 

10.12.2009 

 

4. 

Сірий Максим  Сергійович 

16.04.2004 

 

 

 

 

5. 

Володько Юрій Олександрович 

04.05.2012 

с.Шандрівка, 

в. Новоселівка,75 

Володько Юлія Сергіївна 

Посвідчення 

№ 00123 

 

 

6. 

Савчук Дар’я Сергіївна  

06.01.2007 

 

7. 

Корнієнко Євген Олегович 

18.08.2008 

с.Шандрівка, 

в.Озерна, 8 

Негрей  Ольга Володимирівна 

Посвідчення 

БС 164981 

 

 

8. 

Корнієнко Дмитро Сергійович 

15.03.2012 

 

9. 

Джабарова Юлія Данилівна 

18.10.2008 

с.Шандрівка, 

в. Озерна 14/3 

 

Бондар Наталя Олегівна 

Посвідчення 

БС 098188 

 

10 

Джабарова Анастасія Данилівна 

18.10.2008 

 

11 

Юдін Юрій Юрійович 

26.05.2009 

с.Шандрівка, 

в.Шевченка,87  

Юдіна Галина Василівна  

Юдін Юрій Володимирович 

Посвідчення 

БС 164987 

 

12 

Юдін Олександр Юрійович 

06.03.2007 

 

13 

Бардаков Михайло Олексійович 

19.06.2009 

с.Шандрівка, 

в.Шевченка,56 

Бардакова Наталя Сергіївна 

Бардаков Олексій Сергійович 

Посвідчення 

№ 00157 

 

 

14 

Бардаков Андрій Олексійович 

06.10.2004 

 

15 

Бардакова  Анастасія Олексіївна 

21.06.2006 

 

16 

Мілюков Станіслав Олександрович 

27.07.2006 

с.Шандрівка, 

в. Новоселівка,75 

Мілюкова Ольга Вікторівна 

Мілюков Олександр Володимирович 

Посвідчення 

№ (не оформлено) 

 

 

17 

Мілюков Максим Олександрович 

27.07.2006 

 

18 

Коваленко Роман Миколайович 

19.01.2006 

с.Шандрівка, 

в. Новоселівка,32 

Коваленко Наталя Андріївна 

Коваленко Микола Миколайович 

Посвідчення 

№00202 

БС 011016 

 

19 

Коваленко Світлана Миколаївна 

25.10.2004 

20 

Кофанов Артур Олександрович 

17.06.2008 

с.Шандрівка, 

в. Новоселівка,6 

Кофанова Євгенія Василівна 

Кофанов Олександр Анатолійович 

Посвідчення 

№ 00018 

БС 011086 

 

21 

Кофанов Артем Олександрович 

15.11.2009 

 

22 

Буднік Руслан Іванович 

23.05.2009 

с.Шандрівка, 

в. Новоселівка,33 

Буднік Інна Олексіївна 

Посвідчення 

№ (не оформлено) 

 

 

23 

Буднік Альона Олексіївна 

14.12.2006 

 

 Інформація

про  дітей, батько яких записаний згідно зі ст.135 СКУ (діти  одиноких матерів) 

станом на 02.01.2020р. 

№ з/п 

П.І.Б.дитини 

(повністю) 

Дата 

 народ 

ження 

(чч.мм.рр.) 

Клас/група 

Домашня адреса 

П.І.Б. матері 

(повністю) 

Наявність іншої категорії 

1. 

Урванцева Валерія Андріївна 

19.06.2011 

с.Шандрівка, 

в. Першотравнева,44 

Урванцева Олександра Андріївна 

 

Вхід

Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Останні новини
Сегодня материалов нет.







Copyright MyCorp © 2020 Створити безкоштовний сайт на uCoz